+420 604 162 700
info@zastreseni-top.cz
To nejlepší pro Váš bazén ...
Úvod Výhody Fotogalerie Stavební připrava Kontaktujte nás
 
Stavební připrava

Pro bezpečný a bezproblémový používání zastřešení bazénu musí být podklad pod kolejnicemi zpevněný (beton min. B20, všechny druhy keramických a kamenných dlažeb uložených v betonu).

Nedoporučujeme montáž zastřešení jen do zhutnělého podkladu, protože by mohlo dojít (např. vlivem dešťů) k pohybu dlažby, uvolnění kolejnice a následným problémům s posunem zastřešení nebo vlivem silného větru utržení zastřešení z podkladu.

Pro montáž zastřešení je nutné mít povrch po celé délce kolejnice zcela rovný (maximální výchylka v celé délce kolejiště je 5mm). Pokud povrch rovný není, musí se kolejnice vypodložit a může zde nastat problém s posunem zastřešení a jeho následném drhnutí.

Před montáží je nutné upozornit na elektrické rozvody, odpady, rozvody vody apod. Před montáží je nutné zajistit přístup k elektrickému proudu a to do 20m od místa montáže.

Extrémním přírodním podmínkám musí být zastřešení bazénu přizpůsobeno (např. podhorské a horské oblasti, místa s nadměrně velkými nárazovými větry apod.). Proto je zapotřebí na tyto skutečnosti upozornit, abychom Vám mohli nabídnout vhodné provedení zastřešení bazénu.

Pokud nastanou nějaké změny po zaměření, prosím nahlaste nám v čas tuto skutečnost.

 


Vezměte si teploměr, ať vidíte, že je všechno jak slibujeme. Kolejničky, které u bazénu položíme a po nichž lamely zastřešení jezdí, tak s těmidle kolejničkami dojedete až na Havaj!
 
Zastřešení -top.cz

Lukáš Vobinuška
Havanská 2814/13
Tábor 390 05
 
+420 604 162 700
info@zastreseni-top.cz


 
Copyright 2016-2017 Created by TopTiskarna.cz